Aj tento rok spoluorganizujeme TEDxUMB!

29. septembra 2018 sa uskutoční v Banskej Bystrici v poradí už druhý ročník TEDxUMB. Ekonomická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici bude hostiť zaujímavých rečníkov a profesionálov z rôznych oblastí. A ZADOBE je opäť hrdým partnerom tohto skvelého podujatia.

tedxumb2018

Minulý rok, v roku 2017, sa na pôde Ekonomickej fakulty UMB stretlo vyše 100 účastníkov a 15 rečníkov a spoločne zažili prvý univerzitný TEDx na Slovensku. Na podujatí vystúpili rečníci a profesionáli z oblasti vzdelávania, športu, vedy, zdravého životného štýlu, či podpory sociálne slabších. „Prvý univerzitný TEDx na Slovensku spojil študentov, zamestnancov, absolventov i priateľov Univerzity Mateja Bela. Som veľmi šťastný, že TEDxUMB nebol len bežnou konferenciou, kde sa ľudia stretnú, vypočujú si prednášky a idú preč. Ale vytvoril priestor na hlbšie networkovanie, vznik nových priateľstiev a najmä bol mekkou inšpirácie pre všetkých, ktorí si 30. septembra 2017 našli cestu na toto podujatie,“ uvádza Michal Mešťan, organizátor TEDxUMB.

Tento rok plánujeme podobný formát, postupne budeme odhaľovať rečníkov a témy na webovej stránke tedx.umb.sk a na TEDxUMB Facebooku.

Pozor, čoskoro sa spustí predpredaj, len prvých 20 lístkov bude za 20€, sledujte registráciu.